Twitter Facebook Other languages
Macon, Europe

Маконе, долина Валь де Сона

«Південна частина Бургундії»

На відстані однієї години від аеропорту Сент-Екзюпері міста Ліон або півтори години від Парижу, якщо ви подорожуєте швидкісним поїздом TGV, знаходиться район Маконе, розташований в південній частині Бургундії, який має міжнародну репутацію завдяки своїм всесвітньо відомим селищам, де виробляються престижні вина, серед яких Пуї-Фюіссе, Сен-Веран, Жюльєна, Сен-Амур, Мулен Вант (Вітряний млин) ... Але цей регіон, який живе інтенсивним ритмом виновиробництва, пропонує ще більш широкий спектр для незабутнього туристичного відпочинку: романтичне усамітнення завдяки проживанню в чарівних замках, численні стежки, щоб без меж насолодитися їздою на велосипеді, або місцеву кухню, творчо присмачену винами місцевих теруарів.

Traboule

BEST WESTERN (Бест Уестерн) – НАЙКРАЩИЙ ЗАХІДНИЙ Готель Європи та Англії

Зупинитися в цьому готелі – це записатися на прийом до історії: його заснування датується 1267 роком. В той час він був лікарнею і забезпечував харчуванням та нічлігом паломників на шляху до Сен-Жак-де-Компостела. Під час революції будівля стала в'язницею. У 1800 році його стали називати Гранд Готель Європи. У 1932 році гідролітаки на шляху до Індії приводнювалися на річці Сона для відпочинку. Повністю відремонтований у 2013 році, він незмінно зберігає дух минулих епох.

« Дівочий вечір кінця тижня »

у кожну першу суботу вересня до грудня 2013 року за 220 € ви можете придбати пакет послуг для 2-х осіб, який включає в себе:

Контактна інфломація: www.hotel-europeangleterre-macon.com

Участь у найбільшому винному фестивалі

Vin'Estival (Вин’Естиваль) є унікальним фестивалем у Франції, який присвячений пристрасті до вина та відкриттю смаку Маконе у всьому його різноманітті.

з 25 по 27 квітня 2014 року

Пропуск Le Pass Vin Estival (30 €) дозволяє вам брати участь у всіх основних моментах цього святкового періоду. У вас є багато варіантів, щоб організувати свій вікенд на цьому дружелюбному фестивалі. Ви можете прогулятись винними вітальнями, посмакувати десятьма сортами вин Божоле в селищі Вітряний млин, відкрити для себе секрети виноробства в селищах Жюльєн, Атріум і на п'яти винних ґрунтах Пуї Фуіссе або дізнатися про дегустації підвалу Тер Секрет (Святі Землі).

Пропуск включає в себе вартість відвідування Конкурсу великих вин Франції, який об'єднує більше 11 000 зразків, які мають нагороди – підтвердження виробництва високої якості. Власники пропуску, великі цінителі вин, можуть навіть отримати честь бути частиною 2200 суддів-дегустаторів з різних країн світу.

и обладатели Пасс могут иметь привилегию оказаться в числе 2200 судей приехавших со всего мира.

www.vinestival.com

Їжа та вино прилеглих виноградних ґрунтів.

Декорація? Це площа в 4 гектари біля підніжжя виноградників, з романтичним виглядом на них з кімнат і люкс-номерів готелів, величезний парк і палац XVII століття... Картина вже майже досконала, і все ж таки її доповнює елегантний стіл, який обслуговують Франц Олександр і Річард Вазу. Улюблене, творчо підібране епікурейське меню з 4-х страв, після кожної з яких подається келих вина, рекомендованого Вакхом - Римським богом вин, спеціально підібраного сомельє.

Вартість епікурейського меню Вакх: 65 €, включаючи вино.

www.chateaudelabarge.fr – 03 85 23 93 23

Транс-Маконезія – вело-захід, присвячений «горе переможеним»

Субота 5-го і неділя 6-го липня 2014 року

Народжений в липні 2012 року захід Транс-Маконезія є унікальною й оригінальною ідеєю, яка включає в себе сучасні технології, відновлення джерел енергії та багато вина.

Хочете дізнатися про концепцію?

Це прогулянка на електричному велосипеді з відвідуванням замків регіону Маконе та його виноградників. Залишається тільки вибрати собі "групу", відповідно до сили в ногах! "Експерти" можуть їхати 100 км (2 рази по 50 км). "Буколіки" (слабачки), нововведення 2013 року, на меншу відстань: 2 рази по 30 км.

Для отримання додаткової інформації www.transmaconnaise.com

Гольф та Вино

Радимо втекти від всіх і знайти свій відпочинок, скориставшись двома галявинами 18-лункового гольфу (сітка Гольфу), які має Маконе у своєму розпорядженні, пограти або повболівати там, одночасно насолоджуючись найкращими винами регіону. Авто-тур закінчується тим, що кожен учасник назавжди захоплюється вишуканою панорамою і шармом чарівних селищ з незабутньою сумішшю типових хат і романських церков.

Розміщення у готелі 4 дні / 3 ночі, авто-тур, пансіон ***.

495 € / за особу, двомісне розміщення.

Контакти: www.macon-golf.com

Осінь - у самому серці виноградників замку Шато-де-Бессей

Зупиніться в Шато-де-Бессей і відправтеся досліджувати вина Вірe-Клессе. Відвідайте наші виноробні заводи в період виноробства в жовтні 2013 року.

Ми запрошуємо вас у сучасний і елегантний ресторан на вишукану вечерю і вино, зроблене з урожаю сезону.

Пропозиція на 2 особи включає в себе: оплату за ніч, включаючи податки, сніданок шведський стіл, вечерю з вином, два відвідування погребів винного заводу Вірe-Клессе і подарунок при від'їзді.

www.chateaudebesseuil.com